ضبط صدا با Audacity

ضبط و ویرایش صدا با نرم افزار رایگان Audacity

ادامه مطلب

ارزیابی تولید محتوا

پیشنهاداتی برای تولید محتوای الکترونیکی    … شاید بخواهید دست به کار تولید محتوای الکترونیکی بشوید. تولید محتوا جذابیت ویژه ی خود را دارد و هر بار که محتوایی را تولید می کنید آن را بهترین می پندارید. این پنداشت، طبیعی است و با شرکت در جشنواره ها، زمانی که امتیازی دریافت نمی کنید، باعث رنجش شما خواهد شد. سه دلیل بزرگ عامل اصلی...

ادامه مطلب

Lossy,Lossless

هر کدام از رسانه های دیجیتال، به شکل ویژه ای فشرده شده اند و اجرا کننده های خاصی می توانند این فایل ها را از حال فشرده خارج نموده و پخش نمایند.

ادامه مطلب

کانال های صوتی

ضبط صدا، امروز، چنان به سادگی و آسانی است که در هیچ زمان دیگری امکان نداشت. اما در این باره آشنایی با کانال های صوتی لازم است.

ادامه مطلب

بهبود صدا در Adobe Audition

صدای خود را با توجه به شرایط گفته شده در "کار با صدا" ضبط نموده اید و می خواهید بدون درگیر شدن با مفاهیم پیچیده ی صدای دیجیتال، کیفیت و کارآیی آن را بهبود بخشید.

ادامه مطلب

کار با صدا، گام های آغازین

با وجود گجت ها و ابزارهای گونه گونِ پخش صدا به صورت همراه، نادیده گرفتن صدا برای آموزش خطاست. بسیاری از زمان های بی استفاده که انسان در راه یا سوار بر وسیله ی نقلیه یا در بستر آرمیده است و استراحت می کند، فرصت خوبی برای بهره گیری از صدا برای آموزش است. می توانیم مطالب و نکته های آموزشی و کمک آموزشی را به صورت صدا با کمک یک میکروفن...

ادامه مطلب

ادوبی آودیشن

دانستنی ها و پرسش و پاسخ پیرامون کتاب “میکس رایانه ای” بخش آودیشن

ادامه مطلب

کلاس با دسی بل

کلاس با دسی بل! استفاده از دانش صدا برای کنترل صدا!

ادامه مطلب