ترفندهای جستجو

در این دو فیلم به ترفندهایی پرداخته ام که با یاری آن ها می توان از بین داده های فراوان به آنچه مورد نیاز شماست دست یابید.

ادامه مطلب

ارزیابی تولید محتوا

پیشنهاداتی برای تولید محتوای الکترونیکی    … شاید بخواهید دست به کار تولید محتوای الکترونیکی بشوید. تولید محتوا جذابیت ویژه ی خود را دارد و هر بار که محتوایی را تولید می کنید آن را بهترین می پندارید. این پنداشت، طبیعی است و با شرکت در جشنواره ها، زمانی که امتیازی دریافت نمی کنید، باعث رنجش شما خواهد شد. سه دلیل بزرگ عامل اصلی...

ادامه مطلب

اسلایدسازی (فیلم)

فیلم "تولید اسلاید از محتوای آموزشی" را از این برگه دانلود نموده و یا تماشا نمایید.

ادامه مطلب

بهینه سازی حجم تصویر

... و می خواهیم با ابزاری توانمند و با ارزش در فتوشاپ آشنا شویم که با کمک آن می توانیم تصویر خود را به هر اندازه و کیفیتی در آورده و خروجی لازم را برای استفاده در دستگاه های گوناگون و نیز اینترنت بگیریم.

ادامه مطلب

نما در سینما

برای گرفتن یک نمای زیبا و اثرگذار لازم است تا این استانداردها را در کار خویش به کار بگیریم و از تجربه ی بزرگان دنیای نما و سینما لذت ببریم.

ادامه مطلب

یک سوم و نقاط طلایی

... از دوربین خود دلخور نشوید. اگر آن زیبایی که دیده اید در تصویر به دام نیافتاده و ایده ی شما درست در نیامده، نه دوربین مشکل دارد و نه ایده! مشکل خود شما هستید!

ادامه مطلب

راز و رمز های ACDSee

ACDSee یک نرم افزار ارزشمند نه تنها برای کار با عکس که بسیاری از ویرایش ها و تغییرات دسته ای در پوشه ها و پرونده ها و یک Converter ارزشمند است. از آشنایی و بهره گیری از توانمندی های این نرم افزار لذت ببرید!

ادامه مطلب